NFL

Packers są jedną z najpopularniejszych drużyn NFL, głównie dlatego, że odniosły więcej sukcesów niż większość w lidze. Za to Green Bay ma cztery tytuły Super Bowl i wiele innych Mistrzostw NFL podziękować.

teraz Green Bay goni kolejny Super Bowl w swoim pierwszym meczu NFC tytuł gry od sezonu 2016., Jeśli Packers pokonać San Francisco i awans do Super Bowl 54, będą mieli szansę dołączyć do 49ers i Cowboys jako zespoły z drugim najbardziej Mistrzostwa Super Bowl, za tylko Steelers i Patriots.

Więcej: przyszłe lokalizacje Super Bowl

Poniżej znajduje się historia Super Bowl Packers, która zawiera rekord 4-1.

ile Super Bowli wygrali Packers?

the Packers zasmakowali zwycięstwa w Super Bowl cztery razy, w tym w dwóch pierwszych edycjach big game po sezonach 1966 I 1967., Green Bay wygrał również dziewięć Mistrzostw NFL przed erą Super Bowl.

poniżej krótki przegląd wszystkich czterech wygranych Super Bowl Packers.

• Super Bowl 1: Packers 35, Chiefs 10

pierwszy w historii mecz o tytuł pomiędzy mistrzem AFL a mistrzem NFL był najbardziej przerażający, biorąc pod uwagę, że NFL została uznana za Ligę nadrzędną. Chociaż pierwsza połowa Super Bowl 1 była konkurencyjna.

, Rozgrywający Bart Starr, który przeszedł na 250 jardów, dwa przyłożenia i przechwytywanie dla oceny passer 116.2, został wybrany MVP Super Bowl.

• Super Bowl 2: Packers 33, Raiders 14

drugi mecz o tytuł pomiędzy mistrzem AFL a mistrzem NFL był w zasadzie powtórzeniem pierwszego, z AFL Raiders był mocno wyprzedzony przez Packers NFL.

Oakland przegrywał 16-7 w przerwie, ale Green Bay zdobył 17 punktów bez odpowiedzi w drugiej połowie, w tym 60-jardowy powrót Herba Adderly ' ego za przyłożenie w czwartej kwarcie., Starr ponownie został wybrany MVP Super Bowl.

• Super Bowl 31: Packers 35, Patriots 21

Po prawie 30 frustrujących latach i kilku dokuczaniach w play-offach prowadzących do sezonu 1996, Packers ostatecznie powrócili do Super Bowl w piątym sezonie trenera Mike ' a Holmgrena. Nie zmarnowali okazji.

na siłę niektórych wielkich zagrywek-w tym 54 — jardowe podanie Bretta Favre do Andre Risona w pierwszej kwarcie i Desmond Howard ' s 99-Jard kickoff powrót do przyłożenia w trzecim Green Bay powered obok Nowej Anglii ze względną łatwością., (Cztery obroty Patriotów na pewno pomogły.) Howard został wybrany MVP Super Bowl.

• Super Bowl 45: Packers 31, Steelers 25

ostatni bieg Green Bay do Super Bowl wymagał serii nieprawdopodobnych zwycięstw playoff, A Nr 6-seeded Packers dostarczane z wygranymi nad nr 3-seeded Eagles, nr 1-seeded Falcons i nr 2-seeded rywal niedźwiedzie.

wynik był thrillerem Super Bowl w Dallas pomiędzy Packers i Steelers., Green Bay wyskoczył na prowadzenie 21: 3, ale Pittsburgh zdobył 14 punktów i znalazł się w dół zaledwie cztery punkty idąc do czwartej kwarty. Następnie Aaron Rodgers podał przyłożenie do Grega Jenningsa. Po tym, jak drużyny wymieniły się bramkami, obrona Packers przerwała próbę powrotu Bena Roethlisbergera w ostatnich dwóch minutach. Rodgers został wybrany MVP Super Bowl.

Packers Super Bowl występy

Packers pojawili się w pięciu Super Bowl, wygrywając cztery.

Poniżej znajdują się wszystkie ich występy, w tym ich jedna przegrana z sezonu 1997., 12-2 Vince Lombardi 1967 Raiders W, 33-14 9-4-1 Vince Lombardi 1996 Patriots W, 35-21 13-3 Mike Holmgren 1997 Broncos L, 31-24 13-3 Mike Holmgren 2010 Steelers W, 31-25 10-6 Mike McCarthy

Green Bay, of course, has had several chances to increase its number of Super Bowl appearances., Packers przegrali w meczu o mistrzostwo NFC cztery razy.

kiedy ostatni raz Packers grali w Super Bowl?

Green Bay, który po zakończeniu sezonu regularnego 2010 z rekordem 10-6, ledwo trafił do playoffs, nie spodziewano się, że będzie to dużo po sezonie. Ale Packers zamknęli Michael Vick i Eagles w rundzie dzikiej karty, dławili najwyżej rozstawione Falcons w Atlancie i, wspomagany przez kontuzję Jaya Cutlera, poradził sobie z niedźwiedziami w meczu o mistrzostwo NFC.,

czary kontynuowane na początku Super Bowl 45, kiedy Green Bay wyskoczył na prowadzenie 14-0 w pierwszej kwarcie na sile przyłożenia Rodgers do Jordy Nelson i Nick Collins przechwytywania powrotu do przyłożenia. Jennings złapał swój pierwszy z dwóch przyłożeń późno w drugiej kwarcie, aby dać Packers prowadzenie 31-3, ale Steelers naładowany z powrotem do czterech punktów wchodząc czwarty.

,

która drużyna zdobyła najwięcej Super Bowli?

Packers pozostają w remisie z Giants z czterech zwycięstw Super Bowl każdy, ale oba są jeden za 49ers i Cowboys i dwa za Patriots i Steelers.

Poniżej znajdują się wszystkie drużyny NFL, które wygrały dwa lub więcej Super Bowl.,Steelers 6 T3 49ers 5 T3 Cowboys 5 T5 Packers 4 T5 Giants 4 T7 Raiders 3 T7 Broncos 3 T7 Redskins 3 T10 Ravens 2 T10 Colts 2 T10 Dolphins 2