NFL

a Packers az NFL egyik legnépszerűbb csapata, nagyrészt azért, mert több sikert aratott, mint a legtöbb a bajnokságban. Ehhez a Green Baynek négy Super Bowl-címe és még sok NFL-bajnoki címe van.

most a Green Bay újabb Super Bowlt üldöz az NFC címjáték első megjelenése óta az 2016 szezon óta., Ha a Packers legyőzi a San Franciscót, és az 54-es Super Bowlra készül, akkor esélyük lesz arra, hogy a 49ers és a Cowboys csapataként csatlakozzanak a második legtöbb Super Bowl-bajnoksághoz, csak a Steelers és a Patriots mögött.

több: a jövő Super Bowl helyszínei

az alábbiakban a Packers Super Bowl története található, amely 4-1 rekordot tartalmaz.

hány Super Bowlt nyertek a Packers?

a Packers négyszer is diadalmaskodott a Super Bowlban, többek között az 1966-os és az 1967-es szezon után a big game első két kiadásában., Green Bay is nyert kilenc NFL bajnokságot, mielőtt a Super Bowl korszak.

Az alábbiakban röviden áttekintjük a Packers mind a négy Super Bowl győzelmét.

• Super Bowl 1: Packers 35, Chiefs 10

az AFL-bajnok és az NFL-bajnok közötti első bajnoki mérkőzés volt a legfélelmetesebb, tekintve, hogy az NFL-t superior Ligának tekintették. Bár a Super Bowl 1 Első fele versenyképes volt.

A Chiefs le 14-10, hogy a Packers a félidőben, de a Green Bay szerzett 21 megválaszolatlan pontot, a második fele pedig cirkált a győzelem., Bart Starr hátvéd, aki 250 yardot, két touchdownt és egy 116.2-es passzolót kapott, Super Bowl MVP-nek nevezték el.

• Super Bowl 2: Packers 33, Raiders 14

az AFL bajnoka és az NFL bajnoka közötti második bajnoki játék alapvetően az első megismétlése volt, az AFL Raiders-t az NFL Packers erősen felülmúlta.

Oakland volt le 16-7 félidőben, de Green Bay szerzett 17 megválaszolatlan pontot a második félidőben, beleértve Herb Adderly 60 yardos interception visszatérés egy touchdown a negyedik negyedévben., Starr ismét nevezték Super Bowl MVP.

• Super Bowl 31: Packers 35, Patriots 21

közel 30 frusztráló év és néhány teases a rájátszásban vezető 1996 szezon, a Packers végül visszatért a Super Bowl edző Mike Holmgren ötödik évad. Nem pazarolták a lehetőséget.

az erő valami nagy idő játszik — beleértve a Brett Favre 54 yardos touchdown passzt Andre Rison az első negyedévben pedig Desmond Howard 99 yardos kickoff return touchdown a harmadik — Green Bay powered elmúlt Új-Anglia, viszonylag könnyen., (A Patriots négy fordulója biztosan segített.) Howardot Super Bowl MVP-nek nevezték el.

• Super Bowl 45: Packers 31, Steelers 25

A Green Bay legutóbbi Super Bowl-futása valószínűtlen playoff-győzelmeket igényelt, és a 3.helyezett Eagles, az 1. helyezett Falcons és a 2. helyezett rivális Bears felett nyert.

az eredmény egy dallasi Super Bowl thrillere volt a Packers és a Steelers között., A Green Bay 21-3-as előnyre tett szert, de a Pittsburgh 14 pontot szerzett, és mindössze négy ponttal maradt le a negyedik negyedtől. Aztán Aaron Rodgers touchdownpasszt adott Greg Jenningsnek. Miután a csapatok mezőnygólokat cseréltek, a Packers védelme megállította Ben Roethlisberger visszatérési kísérletét az utolsó két percben. Rodgers nevezték Super Bowl MVP.

Packers Super Bowl megjelenések

a Packers megjelentek öt Super Bowl, győztes négy.

Az alábbiakban minden megjelenésük szerepel, beleértve az 1997-es szezon egyetlen veszteségét., 12-2 Vince Lombardi 1967 Raiders W, 33-14 9-4-1 Vince Lombardi 1996 Patriots W, 35-21 13-3 Mike Holmgren 1997 Broncos L, 31-24 13-3 Mike Holmgren 2010 Steelers W, 31-25 10-6 Mike McCarthy

Green Bay, of course, has had several chances to increase its number of Super Bowl appearances., A Packers négyszer is kikapott az NFC-bajnokságban.

mikor játszottak utoljára a Packers a Super Bowlban?

A Green Bay, amely alig jutott be a rájátszásba, mint a No. 6 vetőmag, miután befejezte az 2010 alapszakaszát 10-6 rekorddal, nem várható, hogy sok utószezon fut. A Packers azonban a wild-card-fordulóban leállította Michael Vick és az Eagles összecsapását, az Atlanta-I Falcons-t, és Jay Cutler sérülés miatt-az NFC-bajnoki meccsen kezelte a Bears-t.,

a mágia folytatódott a Super Bowl 45 elején, amikor a Green Bay az első negyedévben 14-0-ra ugrott ki a Rodgers touchdownpass erejével Jordy Nelson-nak, és egy Nick Collins interception visszatér egy touchdownért. Jennings elkapta az első két touchdown végén a második negyedévben, hogy a Packers egy 31-3 vezetést, de a Steelers töltött vissza belül négy pontot belépő a negyedik.

Rodgers 8 yardos touchdown-passza Jenningsnek a negyedik negyed elején, a Green Baynek éppen elég volt ahhoz, hogy visszatartsa a Pittsburgh-t, és megnyerje negyedik Super Bowlját a franchise történetében.,

melyik csapat nyerte a legtöbb Super Bowlt?

a Packers továbbra is holtversenyben áll a Giants-szel, fejenként négy Super Bowl-győzelemmel, de mindkettő egy a 49ers és a Cowboys mögött, kettő pedig a Patriots és a Steelers mögött.

Az alábbiakban felsoroljuk azokat az NFL-csapatokat, amelyek két vagy több Super Bowlt nyertek.,Steelers 6 T3 49ers 5 T3 Cowboys 5 T5 Packers 4 T5 Giants 4 T7 Raiders 3 T7 Broncos 3 T7 Redskins 3 T10 Ravens 2 T10 Colts 2 T10 Dolphins 2