a Notre Dame-ra javult, hogy 5-0 lenyűgöző 45-3 győzelem Pitt. Az Ír lovagolt egy domináns teljesítményt a védelem, nagy játszik a bűn, a hozzáértés timeout különleges csapatok játszanak késő az első félidőben, hogy a gázt a Párducok.,

Az alábbiakban néhány statisztikai Elvitelre a játék, kiemeli, videók és egy fotógaléria a Notre Dame győzelem.

statisztika, hogy számít

* * Notre Dame tartott Pitt mindössze 3 pontot a győzelem. Ez a második egyenes játék, amelyet a Notre Dame egyetlen számjegyű ellenféllel tartott, öt játékban pedig harmadszor. Nem 2012 óta Notre Dame tartotta vissza-vissza ellenfelek egy számjegyű, amit az Ír tett kétszer ebben a szezonban (három játék egyszer, két játék a második alkalommal).,

* * Az ír védelem Pitt-t mindössze 162 yard bűncselekménynek tartotta, ami a Brian Kelly korszak legjobb jele. Az előző csúcs 163 yard volt Texas ellen, hogy elindítsa a 2015-ös szezont.

* * Pitt 162 yardos támadása volt a legalacsonyabb jel, mivel csak 120 yard volt a Utah 2011-es veszteségében.

* * Notre Dame tartott Pitt mindössze 3.06 yard per játék, amely a harmadik legjobb egyjátékos jel a Brian Kelly korszak. Az előző legjobb volt 2.98 per játék a November. 23, 2019 win over Boston College, a második legjobb volt 3.01 per play egy október. 4, 2014 nyerni Stanford.,

* * Pitt átlagosan mindössze 3,6 yardot tett meg egy áthaladási kísérletenként, 2,2 yardot pedig rohanásonként.

* * A Notre Dame uralta a birtoklás idejét, 40:59-re tartotta a labdát, szemben Pitt mindössze 19:01-jével.

* * az Ír bűncselekmény átalakította az 11 harmadik esélyeit, ami a Kelly-korszak legjobb jelét kötötte. Ezt korábban négyszer is megtették, legutóbb 2014-ben, az LSU ellen lépett pályára a Music City Bowlban.