2007-2010 seasonsEdit

Crosbyt a Green Bay Packers választotta a 2007-es szezon hatodik fordulójában (összességében 193.). NFL Draft, az utolsó három egymást követő csákány a Packers, és a harmadik kicker összességében. Crosby belépett az edzőtáborba egy csatában az inkumbens placekickerrel, Dave Raynerrel., A Green Bay első szezon előtti meccsén a Pittsburgh Steelers ellen Crosby 52 yardos mezőnygólt rúgott, ami a Heinz Field történetének leghosszabb mezőnygólja. Crosby nyerte a kezdő munkát a végső beosztás vágás során.

Crosby készül a kickoff 2009

az első rendes szezon játék, Crosby konvertált mind a három field goals megpróbált, beleértve egy 53-yardos és egy 42 yardos rúgás két másodperc maradt az óra, hogy segítsen a Packers legyőzni a látogató Philadelphia Eagles., A rúgás volt az első játék-győztes egy újonc a nyitó hétvégén 1979 óta (amikor Matt Bahr ugyanazt a feat-ot érte el). Crosby volt az első játékos az NFL történetében, aki egy 50 yardos mezőnygólt és egy játékgyőztes mezőnygólt rúgott, és kevesebb mint egy perccel maradt le az NFL-debütálásáról. Crosby nevezték NFC Special Teams Player of the Week (az első újonc kicker, hogy megkapja ezt a megtiszteltetést a nyitó hétvégén).

Crosby 2007 novemberében elnyerte a hónap NFC Special Teams játékosa címet. Ő vezette az összes NFL kickers 54 pont, holtversenyben a vezető 12 field goals, mint a Packers írt egy 4-1 jel., Crosby novemberben 15 góljából 12-t átszámított, és 18 gólpasszt adott a Patsnak. Volt legalább egy mező cél minden játékban, köztük négy a héten 9 győzelem Kansas City. A hónap leghosszabb mezőnygólja egy 52 yardos volt a héten 13 verseny Dallasban. A 2007-es szezonban Crosby 130 ponttal vezette az NFL-t, 24 góljával pedig az NFC-ben az első helyen állt. Crosby második helyen végzett a legtöbb pontot szerzett egy szezonban egy újonc (Kevin Butler volt 144 pont Chicago 1985)., Crosby a 2007-es évet a franchise történetében a kicker által a legmagasabb pontszámmal zárta,a Packers játékosai pedig a harmadik legmagasabb szezonpontot.

a 2010-es alapszakasz első mérkőzésén az Eagles ellen Crosby az első félidő utolsó másodperceiben 56 méterről rúgott gólpasszt, karrierje hosszú és franchise-rekord volt.

a 2010-es szezon végén Crosby és a Packers a Super Bowl XLV-ben jelent meg a Steelers ellen. A 31-25-ös győzelemben mind a négy pluszpontnyi kísérletét és egyetlen gólpasszát átszámította.,

2011 seasonEdit

ezt a részt frissíteni kell. Kérjük, frissítse ezt a cikket, hogy tükrözze a legutóbbi eseményeket vagy az újonnan rendelkezésre álló információkat. (2018. január)

2011.július 27-én a Packers újra aláírta Crosby-t egy 5 éves, 14 millió dolláros üzletre. Crosby három különböző alkalommal rúgott négy gólt egy játékban, amelyek 2011.október 9-én (Atlanta Falcons), 2011. október 23-án (Minnesota Vikings), 2011. December 11-én (Oakland Raiders) voltak. 2011. október 2-án Crosby rúgott egy szezon magas 7 PATs ellen a Denver Broncos., 2011.október 23-án Crosby beállította a franchise rekordot, amikor a harmadik negyedévben 58 yardos mezőnygólt ért el egy négyméteres játék részeként. 39, 45 és 24 méterről is jó volt, és a 9.héten mind a 15 mezőnygólját megszerezte. 2011.október 9-én, az Atlanta Falcons elleni harmadik negyedben 56 yardos mezőnygóllal egyenlítette ki rekord távolságát. A 2011-es szezont 68-69-es pluszpont-kísérletből és 28 gólpasszból 24-ből fejezte be. A Packers szezonja a New York Giants elleni divíziós fordulóban ért véget., A 37-20-as vereségnél mindkét pluszpont-kísérletet és mindkét gólpasszt átszámította.

2012 seasonEdit

Crosby rúgott három field goals a játék a legtöbb minden szezonban, 3 külön alkalommal, szeptember 13, 2012 (Chicago Bears), október 21, 2012 (St. Louis Rams), és December 2, 2012 (Minnesota Vikings). December 23, 2012, Crosby rúgott egy szezon magas 7 PATs ellen a Tennessee Titans. 2012. szeptember 14-én Crosby egy szezonban hosszú, 54 yardos mezőnygólt rúgott a Chicago Bears ellen.

2012-ben 63,6-os mezőnygólszámmal végzett., Ez volt a 2012-es szezonban a Liga összes aktív rúgójának legalacsonyabb gólaránya.

2013 seasonEdit

Crosby készül, hogy rúg egy gólt, 2013-ban

szeptember 15, 2013, Crosby rúgott egy szezon-magas öt PATs ellen, a Washington Redskins. 2013.október 27-én Crosby a Minnesota Vikings ellen is kötötte a szezonját-magas 5 PATs. 2013.október 6-án Crosby egy szezon magas 5 mezei gólt rúgott a Detroit Lions ellen., 2013.November 17-én Crosby 57 yardos mezőnygólt rúgott a New York Giants ellen. 2013.December 15-én Crosby a Dallas Cowboys elleni 57 yardos mezőnygóljával egyenlített. Crosby a 2013-as szezonban 33 gólpasszt adott, Ryan Longwell és Chester Marcol mellett a franchise egy szezonra szóló rekordját is megdöntötte.

2014-es szezonSzerkesztés

2014. szeptember 14-én Crosby egy szezon hosszú, 55 yardos mezőnygólt rúgott a New York Jets ellen. 2014.November 9-én Crosby egy szezon magas 7 PATs-t rúgott a Chicago Bears ellen., Crosby 27 gólt rúgott a 2014-es szezonban, ami az 5.legtöbb a franchise történetében. 2015. január 18-án, az NFC bajnoki játékban, Crosby egy szezon magas 5 terepi gólt rúgott a Seattle Seahawks ellen, köztük egy 48 yardert, hogy túlórát kényszerítsen. Azonban, Seattle szerzett touchdown, amely véget ért a Packers szezon.

Crosby a New England Patriots elleni 13. meccsén 124. pályafutása során szerzett 1000. pontját, ezzel a harmadik leggyorsabb játékos lett 1000 pontig (a Patriots Stephen Gostkowski és Gino Cappelletti után).,

2015 szezonSzerkesztés

2015.szeptember 20-án Crosby megtörte Ryan Longwell csapatkarrierjének 1,054-es pontozási rekordját a Seattle Seahawks elleni játék negyedik terepi góljával. Ő most a Packers történetének minden idők vezető gólszerzője.2015. szeptember 28-án Crosby egy szezonban öt ütést rúgott a Kansas City Chiefs ellen. 2015. November 1-jén Crosby egy szezonban hosszú, 56 yardos mezőnygólt rúgott a Denver Broncos ellen. 2015.November 22-én Crosby a Minnesota Vikings ellen rúgott egy szezon magas 5 mezei gólt., 2016.január 3-án Crosby kénytelen összecsapást rögzített a Minnesota Vikings ellen.

2016 seasonEdit

2016. március 1-jén Crosby négyéves szerződést írt alá a Packers-szel.

2017.január 15-én Crosby három, 56 és 51 yardos mezőnygólt rúgott (ezek közül az egyik nem számított), a Packers 34-31-es második fordulós NFC divisional playoffjának utolsó két percében a Dallas Cowboys ellen. Az első 51 yardert érvénytelenítették a Cowboys timeout miatt, amelyet a kicker jegesedésének nevezett folyamat hívott., Crosby rúgott a második 51 yardos kísérlet a győzelem, mint az idő lejárt, jelölés az első alkalommal a kicker készült két 50 + yard field goals az utolsó két percben egy utószezon játék. Ő is átalakította a 20. egymást követő mezőnygólját a poszt szezonban, felülmúlva David Akers korábbi 19-es rekordját.

2017 szezonSzerkesztés

Crosby befejezte a 2017-es szezont a Packers-szel, megtartva a 78.9% – os mező Célteljesítési százalékot, amely 2010 óta a legalacsonyabb. Crosby 94,3 százalékos pluszpontot ért el, ami pályafutása második legalacsonyabb eredménye., A Packers az év során többször is gazdát cserélt a hosszú távú pozíciója miatt. A hosszú és megbízható kapus keresése több kihagyott gólhoz és két kihagyott pluszponthoz vezetett.

egy hét alatt 10 mérkőzés ellen a Chicago Bears, Crosby hiányzott egy 35 yardos mező cél le egy off-line pillanat, hogy aztán rosszul kezelte újonc holder és punter Justin Vogel. A meccs után Crosby csak még egy rúgást hagyott ki a szezon hátralévő részében, ez egy rekord A Heinz Field-nél 57 yard.,

a Packers veresége, Aaron Rodgers veresége miatt a szezon nagy részében védekezési nehézségek és speciális csapatok voltak, 2017 csak a második év lenne, amikor Crosby 10 éves NFL-karrierje során nem játszott rájátszásban.

2018. A Vikingek azonban nem sokkal a “kicker jegelésére” tett kísérlet előtt időt kértek, és Crosby kihagyta a második kísérletet, amely hosszabbításba és egy esetleges döntetlenbe küldte a játékot., Az 5. héten Crosby 1-5 volt a pályán, és szintén hiányzott az egyetlen extra pont kísérlet, lett az első játékos, mivel Kris Brown 2001-ben, hogy hiányzik 4 field goals egyetlen játék, és csak a negyedik játékos az NFL történetében, hogy hiányzik 4 + field goals és egy extra pontot a játékban. Crosby visszapattant a következő héten, konvertáló mindhárom extra pont kísérletek és mind a négy field goal kísérletek, beleértve a 27 yardos játék győztes lejárt az idő egy 33-30 győzelem a San Francisco 49ers, megszerezte neki NFC speciális csapatok játékos a héten., A 2018-as szezont 36 pluszpontból 34-et, a 37 mezőnygólból 30-at ért el.

2019 szezonSzerkesztés

2019. október 14-én Crosby 3 mezei gólt rúgott, beleértve a játékgyőzelmet is, egy hét alatt 6 győzelem a Detroit Lions felett; Lambeau ugrást hajtott végre a győzelem megünneplésére. December 29-én a Lions elleni 17-es visszavágón egy hét alatt rúgott egy újabb játékgyőztes gólt.

2020 seasonEdit

2020. február 24-én Crosby hároméves, 12, 9 millió dolláros szerződéshosszabbítást írt alá a Packers-szel., Július 30-án a Packers a Crosby-t a tartalék/COVID-19 listára helyezte. 2020.augusztus 15-én aktiválták. Mason Crosby lenne a végén, amelynek tökéletes alapszakasz, így 16 nak, – nek 16 mező célok.