pozíció cél:
mammográfiai és röntgen eljárásokat hajt végre a mammográfiás technológiával történő képalkotáshoz, hogy segítse az orvosokat az orvosi diagnózis kialakításában, miközben megfelel a biztonsági és szabályozási követelményeknek. Kifejezetten mammográfiás vizsgákat és dokumentumokat végez, amelyek klinikai szempontból megfelelő eredményeket adnak az értelmező orvosoknak és a nyilvántartásoknak. Ez a helyzet elsősorban a mammográfiáért felelős, de szükség esetén képes röntgensugarakat végrehajtani.

pozíció követelmények:
licencek vagy tanúsítványok:
állami engedély, ha szükséges., American Registry of Radiology Technologies (ARRT) certification as recommended by ACR and FDA. BCLS szükséges.
teljes oktatás, szakképzés és tapasztalat:
Akkreditált radiológiai technológiai iskolában végzett. Három (3) év mammográfia tapasztalat előnyös.

készségek és képességek:
1. Képesség önállóan dolgozni.
2. Képesség az ítélőképesség gyakorlására és a döntések meghozatalára.
3. Kiváló kommunikációs készség a betegekkel, orvosokkal, ügyfelekkel, munkatársakkal és vezető személyzettel való kommunikációhoz.
4., Képesség, hogy végre egy nagy termelékenység, gyors tempójú környezetben.
5. Képes pontosan és tömören dokumentálni.
6. Kiváló telefon és számítógépes ismeretek.
7. Érzékeny információk bizalommal való fenntartásának képessége
8. A határidők betartásának képessége és a különböző felelősségek fontossági sorrendje.

munkaköri feladatok:
1. Válaszol a bejövő hívásokra.
2. Ütemezze a betegek kinevezését a fájdalomkezelési eljárásokhoz.
3. Betegregisztráció, amely magában foglalja az ellátások ellenőrzését, valamint szükség szerint Referenciák és engedélyek beszerzését.
4., Legyen lelkiismeretes a betegek aggodalmaival, és udvariasan és hatékonyan válaszoljon a kérdésekre.
5. Kövesse az egyes hozzárendelt feladatok elvégzéséhez szükséges irányelveket és eljárásokat.

képesítés:
1. Mammográfiás szolgáltatásokat nyújt időben és költséghatékony módon.
2. Dokumentumok nyújtott szolgáltatások alapos és hatékony módon.
3. Biztosítja és figyelemmel kíséri a tervezett megelőző karbantartást.
4. Hatékonyan használja az időt.
5. A biztonságos munkakörnyezet biztosítása érdekében betartja a létesítmény/részleg biztonsági követelményeit és eljárásait.
6., Elvégzi az összes többi feladat által kijelölt rendszergazda / designee.
7. Elősegíti a hatékony munkakapcsolatokat, hogy megfeleljen a Premier radiológia és a klinika küldetésének/céljainak és céljainak.
8. Konzultációra / együttműködésre törekszik komplex kérdésekben,vagy ha bizonytalan.