Crosby kopal branku ve své nováčkovské sezóně

2007-2010 seasonsEdit

Crosby byl vybrán Green Bay Packers v šestém kole (193rd celkově) v roce 2007 NFL Návrhu, a poslední tři po sobě jdoucí tipy pro Packers, a třetí kicker celkově. Crosby vstoupil do výcvikového tábora v bitvě s úřadujícím placekicker Dave Rayner., Během prvního přípravného utkání Green Bay proti Pittsburgh Steelers, Crosby kopl 52-yard pole gól, nejdelší pole gól v historii Heinz pole. Crosby vyhrál startovní pozici během závěrečného rozstřelu.

Crosby připravuje na výkop v roce 2009

Ve své první pravidelné období hra, Crosby převedeny všechny tři branky pokusil, včetně 53 yardů a 42-yardový kop s dvou sekund vlevo na hodiny na pomoc Packers porazili hostující Philadelphia Eagles., Kop byl prvním vítězem zápasu nováček o úvodním víkendu od roku 1979 (když Matt Bahr dosáhl stejného výkonu). Crosby byl prvním hráčem v historii NFL, který kopl 50-yardovou branku a vítězný gól pole s necelou minutou zbývající ve svém debutu NFL. Crosby byl jmenován NFC special Teams Player of the Week (první nováček kicker, který obdržel tuto čest o úvodním víkendu).

Crosby získal NFC special Teams Player of the Month za listopad 2007. Vedl všechny NFL kickers s 54 body a remizoval o vedení s 12 brankami v poli, když Packers zveřejnili známku 4-1., Crosby během listopadu proměnil 12 z 15 gólů v poli a byl perfektní 18 pro 18 na PATs. Měl alespoň jeden gól v každém zápase, včetně čtyř v týdnu 9 vítězství v Kansas City. Jeho nejdelším cílem v měsíci byl 52-yarder v týdnu 13 soutěž v Dallasu. Pro sezónu 2007 vedl Crosby NFL se 130 body a jeho 24 terénních gólů se umístilo na prvním místě v NFC. Crosby skončil druhý za většinu bodů nastřílených v sezoně nováčkem (Kevin Butler měl v roce 1985 za Chicago 144 bodů)., Crosby skončil 2007 s nejvyšším bodování sezóny o kicker v historii franšízy a třetí nejvyšší sezóny bod celkem kteréhokoli hráče Packers.

v prvním zápase pravidelné sezóny 2010 proti Eagles, Crosby kopl v posledních sekundách prvního poločasu gól z 56 yardů, jeho kariéra dlouhá a franšízový rekord.

Na konci sezóny 2010 se Crosby a Packers objevili v Super Bowl XLV proti Steelers. Při vítězství 31: 25 proměnil všechny čtyři pokusy o další body a svůj jediný pokus o gól.,

2011 seasonEdit

tato sekce musí být aktualizována. Aktualizujte prosím tento článek tak, aby odrážel nedávné události nebo nově dostupné informace. (Leden 2018)

27.července 2011 Packers znovu podepsali Crosbyho na 5letou dohodu ve výši 14 milionů dolarů. Crosby kopal čtyři branky v zápase na třikrát, které byly 9. října 2011 (Atlanta Falcons), 23. října 2011 (Minnesota Vikings), a 11. prosince 2011 (Oakland Raiders). 2.října 2011, Crosby kopl sezónu-high 7 PATs proti Denver Broncos., Na říjen 23, 2011, Crosby nastavit franchise rekord, když on dělal 58-yard oblasti cíl ve třetím čtvrtletí jako součást čtyři pole-cíl hry. On také byl dobrý od 39, 45, a 24 yardů a dělal všechny 15 jeho cílů pole přes týden 9. 9.října 2011 vyrovnal svou rekordní vzdálenost na 56 yardové brance, ve třetí čtvrtině proti Atlanta Falcons. Sezónu 2011 zakončil převodem 68 z 69 pokusů o další body a 24 z 28 pokusů o branku. Sezóna Packers skončila v divizním kole proti New York Giants., V 37-20 ztráta, on převedeny oba bod navíc pokusy a oba gól pokusy.

2012 seasonEdit

Crosby kopal tři branky ze hry na většinu celé sezóny, na 3 oddělených příležitostech, 13. září 2012 (Chicago Bears), říjen 21, 2012 (St. Louis Rams), a 2. prosince 2012 (Minnesota Vikings). 23.Prosince 2012, Crosby kopl sezónu-high 7 PATs proti Tennessee Titans. 14.Září 2012, Crosby kopl sezónní 54-yard pole gól proti Chicago Bears.

v roce 2012 skončil s procentem 63,6 gólu., Toto bylo nejnižší procento gólů v poli pro každého aktivního kickera v lize v sezóně 2012.

2013 seasonEdit

Crosby chystá kopnout field goal v roce 2013

Na 15 září 2013, Crosby kopl sezóna-high five PATs proti Washington Redskins. 27.října 2013 Crosby vyrovnal své sezonní maximum 5 PATs proti Minnesotským Vikingům. 6.října 2013, Crosby kopl sezónu-high 5 gólů pole proti Detroit Lions., 17.Listopadu 2013, Crosby kopl sezónní 57-yard pole Cíl proti New York Giants. 15. Prosince 2013 Crosby vyrovnal svůj sezónní gól 57 yardů proti Dallas Cowboys. Crosby kopal 33 branek v sezóně 2013, vázání povolení single-sezóna záznam s Ryan Longwell a Chester Marcol.

sezóna 2014Editovat

14.září 2014, Crosby kopl sezónní 55 yardovou branku proti New York Jets. 9. Listopadu 2014, Crosby kopl sezónu-high 7 PATs proti Chicago Bears., Crosby v sezoně 2014 nastřílel 27 branek, což je 5.nejvíce v historii série. 18. ledna 2015, v NFC Championship game, Crosby kopl sezóna-high 5 branek proti Seattlu Seahawks, včetně 48 yardů vynutit prodloužení. Seattle však zaznamenal touchdown, který ukončil sezónu Packers.

Crosby vstřelil svůj 1000. bod v jeho 124 kariéry hra, Packers‘ Týden 13 utkání proti New England Patriots, což mu třetí nejrychlejší hráč 1000 bodů (po Patriotů Stephen Gostkowski a Gino Cappelletti).,

2015 seasonEdit

Na září 20, 2015, Crosby zlomil Ryan Longwell tým kariéru bodování rekord 1,054 s jeho čtvrtý gól v zápase proti Seattlu Seahawks. Nyní je nejlepším střelcem v historii Packers.V Září 28, 2015, Crosby kopl sezónu-high pět PATs proti Kansas City Chiefs. 1.Listopadu 2015, Crosby kopl sezónní 56-yard pole gól proti Denver Broncos. 22. Listopadu 2015, Crosby kopl sezónu-high 5 gólů pole proti Minnesota Vikings., 3.ledna 2016 zaznamenal Crosby nucený zápas proti Minnesotským Vikingům.

2016 seasonEdit

1.března 2016 podepsal Crosby s Packers čtyřleté prodloužení smlouvy.

Na 15. ledna, 2017, Crosby kopal tři branky, 56 a dva z 51 yardů (z nichž jeden se nepočítá), v posledních dvou minutách Packers‘ 34-31-druhé kolo NFC divisional playoff vyhrát proti Dallas Cowboys. První 51 yarder byl neplatný kvůli Cowboys timeout volal v procesu zvaném námrazy kicker., Crosby kopl druhý 51-yard pokus o výhru, jak Vypršel čas, označení poprvé kicker udělal dva 50 + yard pole cíle v posledních dvou minutách hry postseason. Svůj 20. gól za sebou proměnil i v sezoně, když překonal dosavadní rekord Davida Akerse z 19.

2017 seasonEdit

Crosby dokončil 2017 sezóny s Packers, udržování 78,9% v Gól procento dokončení, jeho nejnižší úroveň od roku 2010. Crosby také dosáhl 94,3% procenta navíc, což je druhé nejnižší v kariéře., Packers měli potíže s dlouholetou pozicí a povinnosti držitelů několikrát během roku měnily ruce. Hledání dlouhého a spolehlivého držitele vedlo k několika chybějícím gólům a dvěma chybějícím bodům navíc.

Během Týdne 10 zápas proti Chicago Bears, Crosby vynechal 35-yardový field goal z off-line snap, který byl pak nezvládl nováčka držák a zákazník Justin Vogel. Po této hře, Crosby vynechal ještě jeden kop po zbytek sezóny, rádoby rekord na Heinz Field 57 yardů.,

kvůli ztrátě Packers Aarona Rodgerse po většinu sezóny, obranným potížím a zvláštním týmům, 2017 by byl teprve druhým rokem, kdy Crosby ve své 10leté kariéře NFL nehrál v play-off.

2018 seasonEdit

v týdnu 2 tie proti Minnesota Vikings, Crosby dělal to, co se zdálo být hra vítězný gól pole na konci regulace. Vikingové však těsně před pokusem o „LED kicker“ zavolali časový limit a Crosby vynechal druhý pokus o odeslání hry do prodloužení a případnou remízu., V 5. Týdnu, byl Crosby 1-5 na góly a také minul jeho jediný bod navíc, pokus, se stal prvním hráčem od Kris Hnědá v roce 2001 chybět 4 branek v jediném zápase a jen čtvrtý hráč v historii NFL ujít 4+ branek a bod navíc ve hře. Crosby vrátil následující týden, přeměnit všechny tři bod navíc pokusy a všechny čtyři branky pokusy, včetně 27-yard vítězem hry, jak čas vypršel v 33-30 vítězství nad San Francisco 49ers, vydělávat mu NFC Speciální Týmy Hráčem Týdne., Sezónu 2018 zakončil konverzí 34 z 36 pokusů o další body a 30 z 37 pokusů o gól.

2019 seasonEdit

Na 14. října 2019, Crosby kopal 3 branky, včetně hry-vítěz, v Týdnu 6 vítězství nad Detroit Lions; provedl Lambeau Leap na oslavu vítězství. V odvetě 17.týdne proti Lvu 29. Prosince dal další vítězný gól.

2020 seasonEdit

24.února 2020 podepsal Crosby s Packers tříleté prodloužení smlouvy o 12,9 milionu dolarů., 30. července Packers umístili Crosbyho na seznam rezerv/COVID-19. Byl aktivován 15. srpna 2020. Mason Crosby by nakonec měl perfektní pravidelnou sezónu, dělat 16 z 16 gólů v poli.