Atlanta Falcons fanoušky, bude Špinavé Ptáky vyhrát Super Bowl ve vašem životě?

bylo to asi týden před Super Bowl LI . Můj drahý přítel a herec Marshall Allman (LJ Burrows z Prison Break) a já jsem právě opustil Spojené Státy, mužské národní fotbalový tým (USMNT) hry ve městě San Diego a jeli zpět do Los Angeles.

USMNT remizovala se Srbskem 0: 0., Ale bylo mi to jedno, protože jsem byl příliš nadšený a nesmírně sebevědomý ohledně nadcházejícího zápasu Falcons proti New England Patriots.

byl jsem si jistý, že moji Sokolové se chystají vyhrát svůj první Super Bowl.

nicméně, na cestě autem domů, položil jsem Marshallovi otázku. (Mimochodem, Marshall je možná největším fanouškem USMNT ve Spojených státech.)

„Marshalle, myslíte si, že uvidíte (USMNT) vyhrát Světový pohár ve svém životě?“, Zeptal jsem se. „Ano, Myslím, že ano.“, odpověděl.

pak jsem využil příležitosti k realistickému zhroucení jeho optimismu.,

Na základě skutečnosti, že se mistrovství světa hraje každé čtyři roky a průměrná životnost člověka je 79 let, nabídl jsem Marshallovi střízlivou perspektivu.

v době našeho rozhovoru bylo Marshallovi 32 let.

s využitím průměrné délky života člověka (79 let), kvůli mému bodu jsem dospěl k závěru, že Marshall měl asi 47 let života.

na základě mých omezených matematických dovedností (a schopnosti využívat Google) bude 47 let od nynějška rokem 2064.,

vzhledem k tomu, že se mistrovství světa hraje každé čtyři roky, od nynějška (2017) do roku 2064 se Světový pohár bude hrát dvanáctkrát.

to je vše. Dvanáctkrát.

a pokud budete držet krok s fotbalem, pak jste s největší pravděpodobností vědomi toho, že USMNT se nepodařilo kvalifikovat na Mistrovství světa 2018. Což znamená, že USMNT má pouze jedenáct potenciál Světové Poháry, aby se mohlo hrát a vyhrát do roku 2064 (rok Marshall bude zase 79 let).

v historii se hrálo celkem dvacet Světových pohárů a USMNT žádný z nich nevyhrál.,

dále jsem poukázal na skutečnost, že Brazílie vyhrála pět světových pohárů, což znamená, že Brazílie v průměru vyhrává každé čtvrté Mistrovství světa.

Na základě této matematiky se předpokládá, že Brazílie vyhraje alespoň dva z příštích dvanácti Světových pohárů.

Pokud tomu tak je, pak by počet světových pohárů, které by USMNT mohl hrát a vyhrát od nynějška do roku 2064, šel z jedenácti na devět.

Matematika a historie nám říká, že Marshall by mohly mít pouze devět šanci ve svém životě vidět jeho oblíbený tým vyhrál největší cenu (Světový Pohár), ve sportu (fotbal).,

je velmi možné, že půjde celý svůj život, aniž by viděl, jak jeho tým vyhrál Mistrovství světa.

od roku 1967 se hrálo celkem padesát jedna super Bowlů.

z těchto padesáti jedna Super Bowls, Atlanta Falcons vyhráli nulu.

během těchto padesáti let, Atlanta Falcons vytvořili okamžiky čisté magie prostřednictvím bývalého Sokola quarterback, Michael Vick. Byli minuty od vítězství Super Bowl proti New England Patriots. Atlanta má NFL MVP v týmu.,

přesto, navzdory tomu všemu, ještě nevyhráli největší cenu ve fotbale.

padesát jedna let a žádná výhra Super Bowl.

je mi 35 let. To znamená, že pokud se dožiju 79 let, mám čtyřicet čtyři dalších příležitostí vidět můj oblíbený tým vyhrát šampionát.

uvidím Atlanta Falcons vyhrát největší cenu ve fotbale? Nebo půjdou dalších padesát jedna let, aniž by vyhráli Super Bowl?

až do loňského roku (2016) museli fanoušci Chicago Cubs (Major League Baseball) čekat 108 let, než jejich tým vyhrál další světovou sérii.,

lze s jistotou říci, že tam byli někteří fanoušci Cubs, kteří se narodili, ale zemřeli, aniž by dostali příležitost vidět, jak Cubs znovu vyhráli Světovou sérii.

bod je, že je velmi možné, že jeden může jít celý svůj život, aniž by viděl jejich oblíbený tým vyhrát šampionát.

mohu jít celý svůj život, aniž bych viděl své milované sokoly vyhrát Super Bowl.

takže co když tomu tak je? Co když nikdy nebudu mít možnost vidět, jak Sokol vyhraje Super Bowl? Co když Marshall nikdy neuvidí USMNT vyhrát mistrovství světa?,

k tomu říkám, že pro mě není ve všech sportech větší pocit, než vidět, jak můj Sokol vyhrává. Nikdy jsem se nemohl stát fanouškem jiného týmu, protože moje srdce to prostě nedovolí.

jistě, existují lidé, kteří mi připomínají skutečnost, že Atlanta nikdy nevyhrála Super Bowl. Tam jsou ti, kteří si pamatují Falcons epic Super Bowl kolaps proti Patriots.

jejich názory ani komentáře mě však nemohou oddělit od spojení, které mám se svým týmem.

moje spojení je silnější.,

budu navždy fanouškem Atlanta Falcons, protože jsem prostě tím, kým jsem. Dobré. Špatný. Vyhrát. Ztratit. Nemůžu se vytáhnout jako každý jiný tým. To se nikdy nezmění. To se nezměnilo, když jsme ztratili dvě Super Bowls a to se nezmění, pokud vyhrajeme dvě Super Bowls.

jsem fanouškem Sokola, protože všechno ve mně mi říká, abych byl. Největším neúspěchem nebude to, že můj tým během mého života vyhrál Super Bowl. Naopak největším neúspěchem bude, když zůstanu po celý život fanouškem Sokola.,

ti, kteří nejsou, by tomu nerozuměli, ale být fanouškem Atlanta Falcons je jedním z největších pocitů na světě! To jsem já. To je to, co mě dělá šťastným. Proto fandím v neděli a proto jsem zklamaný, když prohrajeme. Jsem“ špinavý pták “ na celý život.